Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20110823 |
| Artist | GRANT, DAVID |
| Label | 4TH AND BROADWAY |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1989 |
| Condition | VG/VG |
3-mixes – Eternal Mix / Instrumental Version / Acapella Version.
AUD $4.00
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20110823 |
| Artist | GRANT, DAVID |
| Label | 4TH AND BROADWAY |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1989 |
| Condition | VG/VG |