Additional information
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20250224 |
| Artist | ICEHOUSE |
| Label | REGULAR RECORDS |
| Format | LP |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1987 |
| Condition | VG+/VG+ |
Classic 10-track Lp Including – Crazy / Electric Blue / Nothing Too Serious / Heartbreak Kid / The Kingdom / My Obsession / Sunrise / Girl In The Moon / Anybody’s War / Man Of Colours. White Pic Sleeve + Inner Lyric Sleeve. (nm Audio)
AUD $24.95
Out of stock
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20250224 |
| Artist | ICEHOUSE |
| Label | REGULAR RECORDS |
| Format | LP |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1987 |
| Condition | VG+/VG+ |