Additional information
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20260216 |
| Artist | MORRIS, JENNY |
| Label | WEA |
| Format | LP |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1987 |
| Condition | EX-/VG+ |
Australian Issue 10-track Lp Incl. Title Track / Rising Sun / You I Know / Light Hearted / You’re Gonna Get Hurt / Pass It Over / Animal Magnetism / Beating On The Same Drum / Tested Sentences / Trust Yourself. P/s + Lyric Sleeve.
AUD $10.95
Out of stock
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20260216 |
| Artist | MORRIS, JENNY |
| Label | WEA |
| Format | LP |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1987 |
| Condition | EX-/VG+ |