Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20121122 |
| Artist | PALMER, ROBERT |
| Label | ISLAND |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1985 |
| Condition | VG/VG+ |
Uk Issue 3-track 12”. Pic Sleeve – Discipline Of Love / Woke Up Laughing / Dance For Me. (light Noise At Track Intros. P/s Has Some Ringwear)
AUD $5.00
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20121122 |
| Artist | PALMER, ROBERT |
| Label | ISLAND |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1985 |
| Condition | VG/VG+ |