Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20191001 |
| Artist | 4-2 THE FLOOR |
| Label | ALMIGHTY RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1995 |
| Condition | VG/VG+ |
FUTURE LOVE (CULT MIX) |
FUTURE LOVE (TRIBAL MIX) |
3-tracks – Future Love (cult Mix) / Future Love (tribal Mix) / Energy Express. Pic Sleeve.
AUD $5.00
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20191001 |
| Artist | 4-2 THE FLOOR |
| Label | ALMIGHTY RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1995 |
| Condition | VG/VG+ |