Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20240920 |
| Artist | RODEO JONES |
| Label | AM PM |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1991 |
| Condition | VG+/VG+ |
2-track House 12” With Remixes By Steve Silk Hurley And E. Smoove – Get Wise (bumpin’ Mix) / Get Wise (late Night Mix). Pic Sleeve.
AUD $5.00
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20240920 |
| Artist | RODEO JONES |
| Label | AM PM |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1991 |
| Condition | VG+/VG+ |