Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20220131 |
| Artist | J. DEE |
| Label | CONTINUUM RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | US |
| Release Date | 1992 |
| Condition | VG/VG |
4-mixes – Extended / Tribal / Underground (remixed By Mixmaster And Ralphie Dee) / Sweet And Sweep. Stickered Sleeve.
AUD $5.50
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20220131 |
| Artist | J. DEE |
| Label | CONTINUUM RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | US |
| Release Date | 1992 |
| Condition | VG/VG |