Additional information
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 125 × 8 mm |
| Arrival Date | 20250213 |
| Artist | MISSY ELLIOTT |
| Label | WARNER MUSIC AUSTRALIA / ELEKTRA |
| Format | CDS |
| Release Country | AU |
| Release Date | 2004 |
| Condition | EX-/EX- |
Australian Issue. 5-tracks With 3-mixes Of ‘i’m Really Hot’ – Amended Version / Explicit Version / Instrumental + 2-mixes Of ‘pass That Dutch’ – Remix Amended / Remix Explicit. Slim Jewel Case W/ Pic Sleeve.
AUD $5.50
In stock
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 125 × 8 mm |
| Arrival Date | 20250213 |
| Artist | MISSY ELLIOTT |
| Label | WARNER MUSIC AUSTRALIA / ELEKTRA |
| Format | CDS |
| Release Country | AU |
| Release Date | 2004 |
| Condition | EX-/EX- |