Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20200604 |
| Artist | FLOWERED UP |
| Label | HEAVENLY |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1990 |
| Condition | VG/VG+ |
Uk Issue 2-track 12” With Embossed Pic Sleeve. Includes – Its On / Its On – Sonia.
AUD $5.95
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20200604 |
| Artist | FLOWERED UP |
| Label | HEAVENLY |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1990 |
| Condition | VG/VG+ |