Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20131028 |
| Artist | DOWNING, WILL |
| Label | 4TH AND BROADWAY |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1995 |
| Condition | VG+/VG |
4-track 12” In Pic Sleeve – Just To Be With You (remix) / Just To Be With You (lp Version) / Sorry I / Just To Be With You (remix Instr.). (some Light Noise)
AUD $3.50
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20131028 |
| Artist | DOWNING, WILL |
| Label | 4TH AND BROADWAY |
| Format | 12 |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1995 |
| Condition | VG+/VG |