Additional information
| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm |
| Arrival Date | 20080707 |
| Artist | HORNE, LENA |
| Label | QWEST RECORDS |
| Format | 2XLP |
| Release Country | US |
| Release Date | 1981 |
| Condition | VG/VG |
Lena Horne – The Lady And Her Music (live On Broadway). Dbl Lp In Gatefold Pic Sleeve. (audio Varies Vg To Vg+)
AUD $4.00
In stock
| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm |
| Arrival Date | 20080707 |
| Artist | HORNE, LENA |
| Label | QWEST RECORDS |
| Format | 2XLP |
| Release Country | US |
| Release Date | 1981 |
| Condition | VG/VG |