Additional information
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 125 × 8 mm |
| Arrival Date | 20231012 |
| Artist | MONO |
| Label | ECHO |
| Format | CDS |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1996 |
| Condition | VG+/VG+ |
6-mixes Exploring Trip Hop – Breaks – Drum N Bass Styles W/ Propellerheads Mixes: Life In Mono / Alice Band Mix / Sweat Band Mix / Hope Mix / Bushmaster / Instrumental. Inner Pic Sleeve Only. (minor Marks On The Disc W/ Mint Audio)
AUD $5.00
In stock
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 125 × 8 mm |
| Arrival Date | 20231012 |
| Artist | MONO |
| Label | ECHO |
| Format | CDS |
| Release Country | UK |
| Release Date | 1996 |
| Condition | VG+/VG+ |