Additional information
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 180 × 2 mm |
| Arrival Date | 20190130 |
| Artist | EURYTHMICS |
| Label | RCA VICTOR |
| Format | 7 |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1986 |
| Condition | VG/VG+ |
Australian Issue 2-track 7” Single In Pic Sleeve. Includes – Missionary Man / In This Town. (2 Scuffs Marks On A-side Do Not Affect Play)
AUD $4.00
In stock
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 180 × 2 mm |
| Arrival Date | 20190130 |
| Artist | EURYTHMICS |
| Label | RCA VICTOR |
| Format | 7 |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1986 |
| Condition | VG/VG+ |