Additional information
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 125 × 8 mm |
| Arrival Date | 20211013 |
| Artist | MORRISON, JAMES |
| Label | WEA |
| Format | CD |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1988 |
| Condition | VG+/VG+ |
9-tracks – The Wednesday Race / Freshwater Girls / From This Day / Outback / Saturday Sailing / Under The Reef / Pinnacles / Wet Monday / Sydney By Night. (mint Play Quality W/minor Marks. Case Not Graded)
AUD $7.95 AUD $5.95
In stock
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 125 × 8 mm |
| Arrival Date | 20211013 |
| Artist | MORRISON, JAMES |
| Label | WEA |
| Format | CD |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1988 |
| Condition | VG+/VG+ |