Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20220831 |
| Artist | KIDS IN THE KITCHEN |
| Label | WHITE LABEL RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1987 |
| Condition | VG+/EX- |
Late 80s Dance 12” From Aussie Band. 2-mixes Of ‘say It’: Extended Version / Swelter Bound Mix. Pic Sleeve. (nm Or Better Audio)
AUD $8.95
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20220831 |
| Artist | KIDS IN THE KITCHEN |
| Label | WHITE LABEL RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1987 |
| Condition | VG+/EX- |