Additional information
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20250718 |
| Artist | INXS |
| Label | WEA |
| Format | LP |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1984 |
| Condition | VG+/EX- |
Australian Issue 10-track Lp Feat Classics Original Sin / Burn For You / I Send A Message / The Swing / Dancing On The Jetty / Johnson’s Aeroplane / Face The Change / Meeting In The Sun + More. Gatefold W/inner-pic Sleeve. (nm Or Better)
AUD $39.95
Out of stock
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20250718 |
| Artist | INXS |
| Label | WEA |
| Format | LP |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1984 |
| Condition | VG+/EX- |