Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20200713 |
| Artist | CULTURE BEAT |
| Label | CBS RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1991 |
| Condition | VG+/EX- |
Hip-hop And Downtempo 12” With 2-mixes Incl. Airline Mix / Airdrome Club Mix. Pic Sleeve.
AUD $5.00
In stock
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 2 mm |
| Arrival Date | 20200713 |
| Artist | CULTURE BEAT |
| Label | CBS RECORDS |
| Format | 12 |
| Release Country | AU |
| Release Date | 1991 |
| Condition | VG+/EX- |