Additional information
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20250204 |
| Artist | WILSON, NANCY |
| Label | CAPITOL RECORDS |
| Format | LP |
| Release Country | US |
| Release Date | 1975 |
| Condition | VG/VG+ |
Us Issue Mid-70s Jazz/funk/soul Lp From The Infamous Vocalist. 10-tracks: Title Track + All My Love Comes Down / Happy Tears / He Called Me Baby / This Time Last Summer / All My Love Comes Down / If I Ever Lose This Heaven + More. P/s.
AUD $14.95
In stock
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 310 × 3 mm |
| Arrival Date | 20250204 |
| Artist | WILSON, NANCY |
| Label | CAPITOL RECORDS |
| Format | LP |
| Release Country | US |
| Release Date | 1975 |
| Condition | VG/VG+ |